Diagnostyka z języka

Pięć lat Diagnozowania z Języka , to dobry czas na krótkie podsumowanie tej metody diagnostycznej . Niewątpliwie, jest ona jedną z najcenniejszych metod diagnostycznych w TMC. Za każdym razem gdy mam szczęście oglądać język osoby , która trafia do mnie na taką diagnozę, nie mogę wyjść z zadziwienia jaką jest on cudowną mapą topograficzną naszego ciała.

Język odzwierciedla ogólny stan zdrowia, podczas gdy poszczególne pola topograficzne języka odzwierciedlają stan określonych narządów, co pozwala ustalić stan przyczynowo – skutkowy każdego organizmu.

Na tej podstawie diagnozuję wewnętrzną naturę człowieka, a kierując się wiedzą o smaku i naturze produktów oraz sposobach ich działania przedstawiam zalecenia żywieniowe, które wreszcie pomogą zrozumieć : Czy żywność ogólnie uważana za zdrową, jest również zdrowa dla Ciebie drogi czytelniku.

Oto kilka zalet przedstawionej p/w metody:

  • prostota i łatwość bezpośredniego badania
  • szybkość uzyskania obiektywnego wyniku
  • wysoki stopień trafności w ustaleniu ogólnego stanu zdrowia i zdrowia w poszczególnych narządach
  • możliwość samodiagnozy
  • badanie pozwala ustalić żywieniowe metody uzyskania zdrowotnej harmonii poprzez odżywianie

Najprościej można powiedzieć , że Diagnozowanie z Języka wyróżnia się od innych metod diagnostycznych: łatwością i prostotą badania, bezinwazyjnością, wiarygodnością, taniością, dostępnością, szybkością, wszechstronnością.